دجال آخرالزمان

این هفته در 3683 سینما در آمریکای شمالی و 58 کشور جهان فیلم جدید و آخرالزمانی «2012» بر روی پرده رفت و در سه روز اوّل 70 میلیون دلار فروش آن پیش‌بینی شده بود. این فیلم با فاصلة کمی از فیلم آخرالزّمانی «Nowing» ساخته و اکران شده است. فیلمی که همین یکی دو ماهة اخیر به نمایش درآمد که ماجرای عروج نو تولد یافته‌های مسیحیان پروتستان قبل از ظهور حضرت مسیح و بازگشتشان به زمین پس از واقعة آرمگدون را به نمایش می‌گذاشت.

 

در کشورهای شرقی و از جمله ایران، پراکنده کاری، فقدان ارتباط معنادار میان مناسبات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و حتّی آگاهی سازمان‌ها و نهادها از هم یک بیماری مزمن است. به همین دلیل است که دنیای سینماگران بریده، منفک و غافل از تحوّلات و جریانات جاری و روز سیاسی ـ اجتماعی است. اهل ادبیات و رمان نویسان و تئاتر از این دو دور و بی خبر و قس علیهذا. همین امر باعث شده که گمان کنیم در آن سوی آب‌ها و در اردوگاه خصم غربی نیز وضع به همین منوال است و لذا، قادر به کشف رابطة میان اخبار سیاسی و عملکرد مردان عرصة سیاست و اخبار سینما و گاهی اوقات بالا و پایین شدن قیمت طلا و سکه در جهان نمی‌شویم. می‌خواستم بگویم در‌این‌باره باید تأمّل کرد. آنکه با قدرت شیطانی از نظم نوین جهانی و ارز واحد جهانی می‌گوید و شرق اسلامی و مسلمانان را دشمنانی معرفی می‌کند که کشتار کودکان و نوزادان آنها را نیز مجاز اعلام می‌کند ـ چنانکه در عراق و افغانستان و فلسطین این واقعه در جریان است ـ به خوبی از صنعت سینما و بازار کتاب نیز جهت زمینه‌سازی برای تحقّق استراتژی‌ها، القای مفروضات و جلب حمایت‌های مردمی بهره می‌برد.


تا فراموشم نشده، عرض کنم اخیراً توسط یک خاخام یهودی کتابی منتشر شده که در آن کشتار غیریهودیان و حتّی کودکان و نوزادان آنها مجاز اعلام شده. در این کتاب که تهیه کنندة برنامه‌های اینساید استوری (Inside Story) آن را معرفی کرده، آمده است حتّی اگر احتمال داده شود، فردی در آینده موجبات آزار و اذیت یهودیان را فراهم خواهد کرد، کشتن او مجاز است. از جماعتی صهیونیست که غیریهودی را غیر انسان معرفی می‌کند، چنین کشف و کراماتی عجیب نیست. بگذریم. موضوع اصلی امروز این خبر نیست.

این هفته در 3683 سینما در آمریکای شمالی و 58 کشور جهان فیلم جدید و آخرالزمانی «2012» بر روی پرده رفت و در سه روز اوّل 70 میلیون دلار فروش آن پیش‌بینی شده بود. این فیلم با فاصلة کمی از فیلم آخرالزّمانی «Nowing» ساخته و اکران شده است. فیلمی که همین یکی دو ماهة اخیر به نمایش درآمد که ماجرای عروج نو تولد یافته‌های مسیحیان پروتستان قبل از ظهور حضرت مسیح و بازگشتشان به زمین پس از واقعة آرمگدون را به نمایش می‌گذاشت. این سلسله سر دراز دارد و درازای ساخت این آثار احتمالاً به جاری بودن موضوع آخرالزّمان گرایی و مفتوح بودن پروندة این موضوع نزد سران پشت پردة تأسیس نظم نوین جهانی و مقابله کننده با جریانات پر قدرت فرهنگی و تمدنی دینی در شرق اسلامی باز می‌گردد.

سینمای غرب، موضوعات مطلوب استراتژیست‌های غربی و مردان عرصة سیاست را تازه و داغ نگه می‌دارد. پیش از این هم با همین عنوان «2012 روز قیامت» فیملی ساخته شد به پیش‌بینی‌های انجیلی‌ها دربارة واقعة آرمگدون برمی‌گردد. منابع دیگری هم از وقوع حوادثی بزرگ و غیر قابل تصوّر طی سال‌های نزدیک و آینده خبر داده‌اند. چند سال پیش و در آستانة قرن جدید، وقتی که از طریق مطالعات ژنتیک در یک مرکز آمریکایی گوسالة سرخ مویی به دنیا آمد، آقای ریچارد لندز، استاد هزاره شناسی و آخرالزّمان‌گرای دانشگاه بوستن در آمریکا اعلام کرد: «به دنیا آمدن این گوساله همان چیزی است که انتظار آن را می‌کشیدیم. حالا می‌توانیم جنگ آخرالزّمانی را آغاز کنیم».

امیدوارم تا اینجا لُپ کلام مرا گرفته باشید. آقایان، همة زمینه‌ها را برای یک جنگ آخرالزّمانی مهیّا کرده‌اند. این جنگ را برای ادامة حیات خودشان و تأسیس دولت جهانی لازم می‌شناسند. از این طریق امکان حذف همة نیروهای مزاحم و از جمله، جملة مسلمانان و مؤمنان شرق اسلامی را فراهم می‌دانند و تلاش‌ می‌کنند به این سناریو وجهة مذهبی، دینی و پیش‌بینی شده بدهند. این همین چاله‌ای است که مبلغّان انجیلی پروتستان بیش از 70 میلیون مسیحی آمریکایی را در آن انداخته‌اند و از این طریق باعث جلب سرمایه‌ها و توان غرب مسیحی در کیسة صهیونیست‌ها شده‌اند. این پیش‌بینی دور نیست که تلاش مذبوحانه و جنایتکارانة ائتلاف صلیب و صهیون در خود و با خود نطفة ظهور مقدّس منجی موعود را بپرورد. دراین‌باره باید صبوری داشت و منتظر بود. مبادا که در این چاله بیفتیم. آنها در یک رویارویی زودرس و بزرگ سعی در نابودی همة قوای مسلمانان، خنثی کردن توان بالقوة آنان و جلوگیری از ظهور مقدس دارند.

این خبر جدید را هم بی‌ربط با سایر اخبار نمی‌توان ارزیابی کرد.

طیّ روزهای گذشته، خبری با عنوان «تولد دجال آخرالزّمان» از به دنیا آمدن کودکی عجیب الخلقه در سرزمین‌های اشغالی فلسطینیان خبر داد. کودکی که تنها یک چشم دارد و چشم سمت چپش روی پیشانیش قرار گرفته است. در این اخبار تلاش شده این کودک، دجال، فتنة آخرالزّمان معرفی شود. 3 خبر را منابع اسرائیلی منتشر ساخته‌اند.

آنها سعی کرده‌اند این نوزاد را یهودی و منطبق با اخبار دجال در کتب دین اسلامی و مسیحی معرفی کنند.

خبرنگار البرز در پیگیری بعدی اعلام کرده است که این نوزاد در چین به دنیا آمده و سپس توسط یک صهیونیست به مبلغ کلانی خریداری و به فلسطین اشغالی منتقل شده است. آگاهی اشرار یهود و سران سازمان‌های مخفی که سر در پی تأسیس حکومت جهانی شیطانی از اخبار آخرالزّمانی مندرج در منابع اسلامی و مسیحی باعث بوده تا آنان، که هیچ گونه اعتقادی به دین و دینداری، معاد و اخلاق ندارند، از سال‌ها قبل دست در کار تدارک یک سناریو وارد کنند. در این سناریو، سعی می‌کنند، عناصر مذکور در اخبار آخرالزّمانی، تحریف شده و به صورت مصنوعی و جعلی چنان کنار هم قرار داده شوند که حقیقی جلوه کند. در واقع آنها در حال تدارک جعلی حادثة آخرالزّمانی ظهورند.

شاید یکی از دلایل تأکید حضرات معصومان(ع) دربارة نشانه‌های حتمیة قبل از ظهور و ذکر دقیق علائم و نشانه‌های حوادث به همین امر برمی‌گردد. بروز شبهات در این سال‌ها باعث هلاکت بسیاری از مردم خواهد شد. مردمی که از اخبار حقیقی بی‌اطلاع‌اند و در چالة شبهه‌ای گرفتار می‌آیند که متقلبان برایشان تدارک می‌بینند.

در روز عاشورای سال گذشته، تماس تلفنی یکی از خوانندگان مجلة موعود که با اضطراب و شتاب از خروج سیّدیمانی در عراق و حرکت لشکر او به سوی بغداد خبر می‌داد مرا متعجّب ساخت. چنان این حرکت را باور آورده بود که از من کسب تکلیف می‌کرد که در این روز باید چه کند. به ایشان گفتم بهتر است به عزاداری این روز مشغول شوی. ناراحت شد. برایش از نشانه‌های حتمیه در سال قبل از ظهور گفتم. بعداً معلوم شد این آقای یمانی که جماعتی را هم در عراق به کشتن داده، دست پروردة سازمان‌های اطلاعاتی غربی بوده که با پول عربستان سعودی از طریق امارات عربی سعی در ایجاد آشوب در عراق داشته است.

بی‌شک خطر دجال برای جوامع بشری و از جمله مسلمین بسیار ویرانگر است. به گونه‌ای که عموم انبیای عظام الهی درباره‌اش تذکر داده‌اند. به فرمودة پیامبر گرامی اسلام(ص)، هیچ پیامبری نبوده، مگر اینکه پیروانش را از دجال بر حذر داشته است. (مسند احمد بن حنبل، ج 5، ص 221)

خروج دجال بزرگترین فتنة آخرالزّمانی است و از آغاز آفرینش آدم تا قیامت کبرا فتنه‌ای به مانند آن نخواهد بود. امّا از همین رو در روایات، تأکید شده که از شرّ آن باید به خدا پناه برد. در میان مسیحیان و پیروان مذاهب عامّه و اهل سنّت بیش از منابع شیعی از خروج دجال و کیفیت و کمیت عمل او سخن به میان آمده است.

اگرچه در فتنه‌گری، کفر پیشگی، سرکشی، طغیان و فساد دجال هیچ کس تردیدی ندارد. برخی از محققان و نویسندگان معاصر این نشانه را حمل بر جریانی فریبنده می‌کنند. به استناد برخی روایات، پیش از خروج دجال اصلی، دجال‌ها و کذّاب‌های فراوانی خروج خواهند کرد که موجب فریب مردم می‌شوند. از جمله انس بن مالک از پیامبر اعظم(ص) نقل کرده که پیش از خروج دجال افزون بر 70 دجال خروج می‌کند.

جریانات فتنه‌گر، سرکش و کفر پیشه، دجال‌هایی هستند که از آنها باید به خدا پناه برد. جریاناتی که به اسم فرهنگ و تمدّن و علم، طیّ قرون اخیر بشر را به مسلخ شرک و نفاق و گناه کشیدند.

نمی‌توان تردید کرد که در عصر ما، جریان صهیونیستی ماسونی، به مثابه دجال یک چشمی است که در ظلم و تباهی سرآمد همة دجالان است و مبارزه با او تا وقت ظهور کبرای موعود مقدّس ادامه خواهد یافت. ان‌شاءالله
 
رادیو معارف:: برچسب‌ها: دجال

نویسنده : عشاق المهدی
تاریخ : ۱۳۸۸/۱٠/۱٠