ای مردم ! شما را به خداوند یکتا سوگند هرگز مگویید ! 313 تا کجا و شما کجا !

به نام خداوند یکتا
سلام خدا بر دوستان خدا
ای مردم ! شما را به خداوند یکتا سوگند هرگز مگویید ! 313 تا کجا و شما کجا !
 حضرت علی (ع) میفرمایند :
شیعیان ما ( پیروان ما ) کسانی نیستند که میگویند ما کجا وعلی کجا ! شیعیان واقعی ما کسانی هستند که میگویند علی کجاست ؟ ما هم برویم همان جا !


به نام خداوند یکتا
سلام خدا بر دوستان خدا
ای مردم ! شما را به خداوند یکتا سوگند هرگز مگویید ! 313 تا کجا و شما کجا !
 حضرت علی (ع) میفرمایند :
شیعیان ما ( پیروان ما ) کسانی نیستند که میگویند ما کجا وعلی کجا ! شیعیان واقعی ما کسانی هستند که میگویند علی کجاست ؟ ما هم برویم همان جا !
اگاه باشید ! این حرف که ! ما کجا و انها کجا ! حرف شیطان است و می خواهد شما را از مقام های بالایی که میتوانید به انها برسید با این طور صحبت ها دور کند ! و این برای کسانیست که دنیا طلب و راحت طلبند و میخواهند هر کاری که باب میلشان است انجام دهند و ...!
اگاه باشید ! 313 تا حتما کسانی نیستند که از همه عالمتر و با سواد تر و ... ! باشند . بلکه انها با تقواترین ها هستند ! یعنی کسانی که از همه با خداتر و با ادب تر و مهربان تر و مردمی تر و خوش اخلاق تر و ... هستند و خویشتن دار و پرهیزکارند .
چرا که چه بسیارند عالمانی که زیانکارند و چه بسیارند بی سوادانی که رستگارند !
خداوند میفرمایند : هیچ فرقی بین انسانها نیست مگر به تقوا .
هر انسانی بخواهد میتواند با تقوا باشد و حتی میتواند تقوایش را تقویت کند تا به مقامهای بالای معنوی برسد . و تقوا چیزی نیست که کسی نتواند به ان برسد در صورتی که مثلا همه نمیتوانند ثروتمند باشند و یا همه نمیتوانند با سواد باشند و یا ... اما همه ی انسانها اگر بخواهند میتوانند با تقوا باشند .
یاران حضرت مهدی (عج) 313 تا عضو هیچ گروه و حزب و ... نیستند چرا که ایشان در اسمان معروفند و در زمین نا شناس ! و کسانی هستند که شاید مردمی هم که انها را میشناسند (مثلا از دوستان ایشانند) اصلا فکرش را هم نکنند که ایشان انتخاب شوند !
برای مثال و ...!
دوران بهترین بنده ی خدا حضرت محمد مصطفی (ص) را بیاد بیاورید ! در سن جوانی ! سالها قبل از به پیامبری رسیدن ! در روزگاری که اکثر مردم گناه کار و ... بودند و ایشان هنوز پیامبر خدا نبودند و حتی شاید نمیدانستد که بعد ها به پیامبری مبعوث میشوند در اوج جوانی ایشان بهترین و خوب ترین و پاک ترین و ... بنده ی خدا بود و در همان دوران مردم به ایشان میگفتند : محمد امین و محمد راستگو و ... بدانید خدا زمین را نگاه کرد و بهترین و خوب ترین و با تقوا ترین بنده اش را برای پیامبری انتخاب کرد . ( نه ثروتمند ترین ! نه معروف ترین نه با سواد ترین نه ... ! ) الان هم همین طور است . خداوند و حجت امروز خداوند بر روی زمین امام زمان (ع) مردمان را نگاه میکنند و بهترین و با تقوا ترین را از بین این 7 میلیارد نفر انتخاب میکنند و ایشان همان 313 نفرند .[/


پس تا هنوز هم وقت کمی مانده و جای چند تا از 313 تا خالیست ! خوبی را یاد بگیرید ! و خوب باشید ! و به دیگران هم خوبی را یاد بدهید ! و خوبی کنید ! انوقت خواهید دید که این خوبیست که به دنبال شما می اید نه شما به دنبال خوبی !
یقین به اوجبات (واجب تر از واجب ) (توحید عدل نبوت امامت معاد)

انجام واجبات و ترک محرمات + انجام مستحبات و ترک شبه ناک + عاشق واقعی خدا و حضرت مهدی بودن و خواستن از خدا و امام زمان برای اینکه 1 از 313 تا شدن از کارهایست که میتوانید انجام دهید . ا
ن شا الله شما هم میتوانید جز 313 تا باشید . این خیلی سخت نیست چرا که ایشان کسانی شبیه شما هستند ! پس شما هم سخت نگیرید در کل ! یعنی خوب باشید همین ! خوب .
در اخر نتوانستم از این نکته ی فوق العاده یعنی موهبت الهیه نماز شب بگذرم و چیزی نگویم ! اگاه باشید چیزی به کسی ندادند مگر در سحر ! شما هم به سادگی از نماز شب پنهانی نگذرید به عشق خدا به جا بیاورید و بعد .......... ! می شنوید انچه را تا کنون نمی شنیده اید ! میبینید انچه را تا کنون نمی دیده اید ! میگویید انچه را که تا کنون نمی گفتید و ... ! البته به عشق خدا و سعی کنید پنهانی باشد ! که نماز شب عشق بازی با عشق یکتاست !
خلاصه این بحث را اوردم تا بدانید شما هم میتوانید اگر بخواهید چرا که خدا و امام زمان (عج) میخواهند اما نه به خاطر خودشان که ایشان نیازی به شما ندارند بلکه به خاطر خودتان و ... !!!
امیدوارم که بخواهید ...

به نقل از e.1_m
از کانون گفتمان قرآن

:: برچسب‌ها: امام زمان(عج), امام زمان (عج), زمینه سازان ظهور, سیماى یاران حضرت مهدى(ع)

نویسنده : عشاق المهدی
تاریخ : ۱۳۸٩/۳/۱٩