ای مردم ! شما را به خداوند یکتا سوگند هرگز مگویید ! 313 تا کجا و شما کجا !

به نام خداوند یکتا
سلام خدا بر دوستان خدا
ای مردم ! شما را به خداوند یکتا سوگند هرگز مگویید ! 313 تا کجا و شما کجا !
 حضرت علی (ع) میفرمایند :
شیعیان ما ( پیروان ما ) کسانی نیستند که میگویند ما کجا وعلی کجا ! شیعیان واقعی ما کسانی هستند که میگویند علی کجاست ؟ ما هم برویم همان جا !
اگاه باشید ! این حرف که ! ما کجا و انها کجا ! حرف شیطان است و می خواهد شما را از مقام های بالایی که میتوانید به انها برسید با این طور صحبت ها دور کند ! و این برای کسانیست که دنیا طلب و راحت طلبند و میخواهند هر کاری که باب میلشان است انجام دهند و ...!
اگاه باشید ! 313 تا حتما کسانی نیستند که از همه عالمتر و با سواد تر و ... ! باشند . بلکه انها با تقواترین ها هستند ! یعنی کسانی که از همه با خداتر و با ادب تر و مهربان تر و مردمی تر و خوش اخلاق تر و ... هستند و خویشتن دار و پرهیزکارند .
چرا که چه بسیارند عالمانی که زیانکارند و چه بسیارند بی سوادانی که رستگارند !
خداوند میفرمایند : هیچ فرقی بین انسانها نیست مگر به تقوا .
هر انسانی بخواهد میتواند با تقوا باشد و حتی میتواند تقوایش را تقویت کند تا به مقامهای بالای معنوی برسد . و تقوا چیزی نیست که کسی نتواند به ان برسد در صورتی که مثلا همه نمیتوانند ثروتمند باشند و یا همه نمیتوانند با سواد باشند و یا ... اما همه ی انسانها اگر بخواهند میتوانند با تقوا باشند .
یاران حضرت مهدی (عج) 313 تا عضو هیچ گروه و حزب و ... نیستند چرا که ایشان در اسمان معروفند و در زمین نا شناس ! و کسانی هستند که شاید مردمی هم که انها را میشناسند (مثلا از دوستان ایشانند) اصلا فکرش را هم نکنند که ایشان انتخاب شوند !
برای مثال و ...!
دوران بهترین بنده ی خدا حضرت محمد مصطفی (ص) را بیاد بیاورید ! در سن جوانی ! سالها قبل از به پیامبری رسیدن ! در روزگاری که اکثر مردم گناه کار و ... بودند و ایشان هنوز پیامبر خدا نبودند و حتی شاید نمیدانستد که بعد ها به پیامبری مبعوث میشوند در اوج جوانی ایشان بهترین و خوب ترین و پاک ترین و ... بنده ی خدا بود و در همان دوران مردم به ایشان میگفتند : محمد امین و محمد راستگو و ... بدانید خدا زمین را نگاه کرد و بهترین و خوب ترین و با تقوا ترین بنده اش را برای پیامبری انتخاب کرد . ( نه ثروتمند ترین ! نه معروف ترین نه با سواد ترین نه ... ! ) الان هم همین طور است . خداوند و حجت امروز خداوند بر روی زمین امام زمان (ع) مردمان را نگاه میکنند و بهترین و با تقوا ترین را از بین این 7 میلیارد نفر انتخاب میکنند و ایشان همان 313 نفرند .[/


پس تا هنوز هم وقت کمی مانده و جای چند تا از 313 تا خالیست ! خوبی را یاد بگیرید ! و خوب باشید ! و به دیگران هم خوبی را یاد بدهید ! و خوبی کنید ! انوقت خواهید دید که این خوبیست که به دنبال شما می اید نه شما به دنبال خوبی !
یقین به اوجبات (واجب تر از واجب ) (توحید عدل نبوت امامت معاد)

انجام واجبات و ترک محرمات + انجام مستحبات و ترک شبه ناک + عاشق واقعی خدا و حضرت مهدی بودن و خواستن از خدا و امام زمان برای اینکه 1 از 313 تا شدن از کارهایست که میتوانید انجام دهید . ا
ن شا الله شما هم میتوانید جز 313 تا باشید . این خیلی سخت نیست چرا که ایشان کسانی شبیه شما هستند ! پس شما هم سخت نگیرید در کل ! یعنی خوب باشید همین ! خوب .
در اخر نتوانستم از این نکته ی فوق العاده یعنی موهبت الهیه نماز شب بگذرم و چیزی نگویم ! اگاه باشید چیزی به کسی ندادند مگر در سحر ! شما هم به سادگی از نماز شب پنهانی نگذرید به عشق خدا به جا بیاورید و بعد .......... ! می شنوید انچه را تا کنون نمی شنیده اید ! میبینید انچه را تا کنون نمی دیده اید ! میگویید انچه را که تا کنون نمی گفتید و ... ! البته به عشق خدا و سعی کنید پنهانی باشد ! که نماز شب عشق بازی با عشق یکتاست !
خلاصه این بحث را اوردم تا بدانید شما هم میتوانید اگر بخواهید چرا که خدا و امام زمان (عج) میخواهند اما نه به خاطر خودشان که ایشان نیازی به شما ندارند بلکه به خاطر خودتان و ... !!!
امیدوارم که بخواهید ...

به نقل از e.1_m
از کانون گفتمان قرآن


/ 1 نظر / 9 بازدید
ف.م

سلام فقط می تونم بگم: به خودم امیدوار شدم پس کی میاد...به خدا دیگه خسته شدم...هرچند ته دلم امید دارم می دونم اخرش یه روز میاد...منم فقط وفقط به امید این که یه روز میادش دارم زندگی می کنم... اقاجون...قربونت برم ...من که بهت گفتم ...حاضرم این جان ناقابلم را فدایت کنم...پس ازت خواهش می کنم زود تر بیا...زودتر بیا...بیا